Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom, ul. Główna

Główna, Koteże, pomorskie

  • 860 000 zł
  • 144,27 m²
  • 5 961,05 zł/m²

Zdjęcie

Kamila Kramm

Skontaktuj się

Dom, ul. Główna

Główna, Koteże, pomorskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

860 000 zł

144,27 m²

5 961,05 zł/m²

Dom, ul. Główna

Zaktualizowane: 11 maja 2026

860 000 zł 144,27 m² 5 961,05 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
1 030 m²
Miejsce postojowe:
garaż wolnostojący
Rok budowy:
2004

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

1 030 m²

Miejsce postojowe:

garaż wolnostojący

Rok budowy:

2004

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 860 000 zł (5 961,05 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 144,27 m², 5 pokoi (4 sypialnie), 3 łazienki; stan: bardzo dobry
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2004
  •   technika budowy: inna; materiał budowy: pustak
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 1 030 m²
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Wyposażenie: dom umeblowany
  • Kuchnia: z oknem
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja; ogrzewanie: własne
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

PRZESTRONNY DOM Z DUŻĄ DZIAŁKĄ W KOTEŻACH - IDEALNY DLA RODZINY

Na sprzedaż komfortowy i zadbany dom jednorodzinny, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Koteże, gm. Starogard Gdański. To propozycja dla osób, które szukają funkcjonalnej przestrzeni do życia, prywatności oraz dużego, słonecznego ogrodu. (...)

Agent

Kamila Kramm

535 270...

535 270 672

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

535 270...

535 270 672

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.